טוען אירועים

קורס מכירות מבית VAYOMAR

דצמבר 11
מחזורי
₪400
  • אירוע כבר עבר.
אנשים לוחצים יד

קורס מכירות מבית VAYOMAR

מה בתכנית?

הקורס יעסוק בטכניקות של שכנוע ותקשורת בין אישית, כמרכיבים מרכזיים וחיוניים בניהול ומכירות. המתודלוגיה של חברת VAYOMAR המורכבת ממספר כלים, מיושמת מזה עשרות שנים בעולם האקדמאי, הפוליטי והעסקי וייחודה הוא בכך שהיא ניתנת ללמידה על ידי כל אחד ואחת, ויישום כליה מתחיל כבר במפגש הראשון.


מטרת הקורס:

מחקרים מראים כי חלק גדול מצווארי הבקבוק בעולם נובעים מכשלים בתקשורת. השיטה הייחודית של חברת VAYOMAR מבטיחה שיפור משמעותי ביכולות השכנוע והפרזנטציה, ביכולת ההקשבה הביקורתית ובהתמודדות מותאמת עם מגוון קהלי יעד. מטרת הקורס היא לתת לקהל כלים מעשיים שישמשו אותם בחייהם האישים והמקצועים, כלים אשר יקנו להם יתרון רב בשוק תחרותי עקב יכולתם להציג את המיזם/העסק שלהם בצורה מעניינת, יעילה ומדויקת.


אודות VAYOMAR

חברת VAYOMAR ,חברת הדרכה, הנחיה, ייעוץ ופתרונות טכנולוגיים הגדולה בארץ לתקשורת בין-אישית וניהול בהקשר לתהליכי קבלת החלטות. החברה עוסקת בהכשרת יחידים וקבוצות בקשת רחבה של כלי תקשורת המשפרים יכולות שכנוע, השפעה, העברת מסרים, עמידה מול קהל וניהול. כלים אלה מיושמים בהצלחה בחברות מסחריות (HP ,אמדוקס), מוסדות אקדמיים (אונ' בן גוריון, המרכז הבינתחומי), משרדי ממשלה (משרד החוץ, משרד ראש הממשלה) מעל 300 בתי ספר ברחבי הארץ ובאקסלרטורים כגון 8200 ,Masschallenge , קמא טק וכו'.

תגובות פייסבוק

פרטים

תאריך:
11 בדצמבר 2018
זמן:
18:00 - 21:00
עלות
₪400
אירוע קטגוריות:
,
אירוע תגיות:
, , , , , ,
אתר
http://i.netgev.co.il/cds

בשיתוף

מעוף נגב מזרחי
טלפון
076-8844894
דוא״ל
dimona@4.maof.co.il

מקום

דימונה | NETGEV Dimona
מרכז מסחרי 1 (מאחורי עיריית דימונה)
דימונה, דרום Israel
+ מפת גוגל
טלפון
08-6563154
שינוי גודל גופנים