אודות

אודותינו

NETGEV היא רשת של מרחבי עבודה משותפים, המספקת מקום עבודה קבוע בו תוכלו ליהנות ממשרדים חדשניים בתנאים נוחים ובמחיר מסובסד ואף לגשר על הפער הגאוגרפי ולעבוד מרחוק.
עבור האינדיבידואל ששוכר חלל עבודה אנו מאפשרים: פיתוח אישי ומקצועי תוך ליווי מתמיד של הצוות ושל מומחים חיצוניים בכל תחומי התעסוקה, העסקים והטכנולוגיה.

כמו כן, אנו מציעים קורסים בעלי השמה תעסוקתית במקצועות חדשניים, הרצאות וסדנאות לעידוד יזמות, חדשנות עסקית וטכנולוגיה. אנו מאמינים בכוחה של הקהילה בנגב ליצור שינוי כלכלי, לכן, מרחבי העבודה ממוקמים בערד, חורה ודימונה ונשמח לעמוד לצידכם בדרך להגשמת החלום.במיזם שותפים אשכול נגב מזרחי, המשרד לשיוויון חברתי, Cisco Systems, מרכז לאודר לתעסוקה, עמותת ארץ עיר, JNF, והרשויות המקומיות דימונה, ערד וחורה.

המשימה

אנו מאמינים שעל ידי יצירת שינוי תודעתי באוכלוסיית האזור על צורות העסקה שונות ומגוונות כדוגמת מודל העסקה מרחוק באמצעים טכנולוגיים, עידוד יזמים לפתיחת עסקים במודלים עסקיים מקוונים ושיתופי פעולה עם אנשי מקצוע בתחומים מגוונים, אשר עובדים יחד זה לצד זה בסביבה מעוצבת ומעודדת יצירתיות, ירקמו קשרים עסקיים.
כל אחד מהיזמים ובעלי העסקים במרחב יוכל לתרום מיכולותיו וניסיונו לשכניו במתחם, ובמקביל ליהנות מהניסיון המקצועי שלהם ולהיעזר בהם לקידום המיזם שלו וליצירת שיתופי פעולה פוטנציאליים. במטרה ליצור גיוון של ענפי התעסוקה וכפועל יוצא מכך, הנגב יהיה חוד החנית של תחומי תעסוקה חדשניים.

החזון

NETGEV יספק פלטפורמה של מודל לתעסוקה חדשנית למגוון רחב של אוכלוסיות ויאפשר תעסוקה מרחוק, פיתוח, קידמה והעצמת ההון האנושי.

צוות NETGEV

שינוי גודל גופנים